PRYWATNA AKADEMIA FOTOGRAFII TT-2023/2024-NOWE ZAPISY

 

 

Prywatna Akademia Fotografii TT – 2023/2024

Jedenaście lat temu z pewną nieśmiałością ogłaszałem nabór do Prywatnej Akademii Fotografii. Miałem duże doświadczenie w prowadzeniu różnorakich warsztatów, lecz Akademia to inna, znacznie trudniejsza formuła. Teraz, po jedenastu edycjach Akademii mogę stwierdzić, że się sprawdziła. Jej uczestnicy zrobili ogromny postęp, co dało mi dużą satysfakcję, a przede wszystkim dowód, że obrałem właściwą metodę.

Nowe zapisy, rok 2023/2024.

Zajęcia przeznaczone są dla entuzjastów fotografii, którym zależy na własnej, wizualnej edukacji, oraz na przeniesieniu umiejętności fotografowania na wysoki poziom. Spotkania jedenastej edycji Akademii odbywać będą się w wynajętej sali hotelu położonego przed wjazdem do Konstancina pod Warszawą raz w miesiącu, w sobotę, przez 10 godzin. Od 9:00 do 19:00 z przerwą na posiłek. Podczas dziewięciu zaplanowanych warsztatów, zapoznamy się z większością problemów jakie mogą interesować osobę używającą technologii cyfrowej tak, aby po tych zajęciach samodzielnie mogła rozwiązywać wszelkie fotograficzne problemy. Innymi słowy jest to kurs całościowy, który obejmuje wszystkie fazy – od wyboru tematu, do jego pełnej realizacji tak od strony twórczej, jak i technicznej. Podczas spotkań omawiamy różne rodzaje fotografii: portret, krajobraz, fotografię dokumentalną. Rozmawiamy o kolorze i zdjęciach czarno-białych. Uczestnicy realizują zadania przydzielane co miesiąc, ale także realizują swój własny, wielomiesięczny projekt fotograficzny.  Na każdym spotkaniu poświęcamy szczególną uwagę edycji zdjęciowej, wybieraniu i układaniu fotografii tak, aby tworzyła narrację, czytelnie prezentowała punkt widzenia autora. Innymi słowy uczymy się tego, czym jest dzisiaj reportaż fotograficzny. Uczestnicy na każdych zajęciach dostają materiały edukacyjne, które w sumie sięgają ciężarem 100 GB.

Przy zapisie do Akademii poziom wiedzy fotograficznej nie ma znaczenia. Istotne natomiast są zaangażowanie, entuzjazm oraz pasja.

Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 10 czerwca, 2023, następne we wrześniu, po czym nastąpi grudniowa, świąteczna przerwa i kolejne spotkania trwać będą od stycznia do maja. Ich dokładne terminy ustalamy na pierwszych zajęciach.

Koszt pojedynczego spotkania wynosi 1000 zł netto. Płatność dokonywana jest z góry za trzy spotkania. Po nich płatność za trzy kolejne spotkania i na końcu płatność za ostatnie dwa. Możliwa jest faktura z doliczonym 23% VAT. Zgłoszenie do udziału w Akademii jest jednocześnie zobowiązaniem do zapłacenia za wszystkie spotkania, niezależnie od obecności.

Zainteresowanych proszę o zgłoszenia mailowe na adres: tomaszewski@mac.com

W tej sprawie odbieram też telefon pod numerem: 510 235 305.

Zapraszam serdecznie do zapisania się na Prywatną Akademię Fotografii TT – 2023/2024, która reprezentuje najwyższy poziom edukacji jaki jestem w stanie zaoferować.

Ilość miejsc jest ściśle ograniczona.

Serdecznie,

Tomasz Tomaszewski